O nas

Stolarska Logo

Nowoczesne Centrum Medyczne

Poszukujesz miejsca, gdzie poczujesz się wyjątkowo i nie będziesz tylko jednym z wielu przypadków medycznych? Pragniesz odzyskać zdrowie i zastąpić swoje schorzenia poczuciem zadowolenia i pewności siebie? W takim razie Centrum Medyczne Stolarska jest odpowiedzią na Twoje potrzeby!

Nasze innowacyjne centrum medyczne to idealne miejsce dla wymagających pacjentów, którzy cenią sobie indywidualne podejście i pełne zaangażowanie specjalistów. U nas światowy poziom leczenia idzie w parze z życzliwością i dbałością o każdego pacjenta. Naszym nadrzędnym celem jest Twoje zdrowie i uśmiech.

Doświadczony zespół

Centrum Medyczne Stolarska oferuje kompleksowe konsultacje medyczne oraz zabiegi chirurgiczne w prywatnym sektorze medycyny. Współpracujemy z doświadczonym zespołem specjalistów z różnych dziedzin, w tym chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej, chorób wewnętrznych, kardiologii, neurologii i neurochirurgii. Jesteśmy dumni ze współpracy z lekarzami medycyny estetycznej oraz najlepszymi kosmetologami w mieście.

Umów wizytę

ZESPÓŁ

Kliknij i dowiedz się więcej
Kornelia Siudzińska Specjalizacja:
Lekarz Medycyny Estetycznej

Kornelia Siudzińska

Specjalizacja:
Lekarz Medycyny Estetycznej

Ukończyła studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 2011 roku. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach. Swoim pacjentom oferuje fachowe i rzetelne usługi z zakresu medycyny estetycznej i medycyny przeciwstarzeniowej. W Centrum Medycznym Stolarska wykonuje zarówno zabiegi iniekcyjne poprawiające wygląd i urodę jak i terapie z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń medycznych.

Kliknij i dowiedz się więcej
Michał Urbanowicz Specjalizacja:
Lekarz Medycyny Estetycznej

Michał Urbanowicz

Specjalizacja:
Lekarz Medycyny Estetycznej

Lekarz Medycyny Estetycznej, który specjalizuje się w medycynie przeciwstarzeniowej. W swojej pracy kieruje się pojęciem „french touch”, które ma podkreślić urodę pacjentów a nie ją przerysować. Ceni sobie kontakt z pacjentem, dlatego jego komfort i bezpieczeństwo są dla niego priorytetem.

Kliknij i dowiedz się więcej
Klaudia Michalik Specjalizacja:
Lekarz Medycyny Estetycznej

Klaudia Michalik

Specjalizacja:
Lekarz Medycyny Estetycznej

Lekarz Medycyny Estetycznej, której celem jest poprawa wyglądu i samopoczucia moich pacjentów. Specjalizuje się w procedurach z wykorzystaniem preparatów medycznych min. toksyna botulinowa, stymulatory tkankowe, mezoterapia igłowa, osocze , fibryna, które potrafi dostosować się do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. W swojej praktyce stawia na bezpieczeństwo i komfort pacjentów. Przed przystąpieniem do jakiejkolwiek procedury analizuje stan zdrowia i historię medyczną pacjenta , aby zapewnić odpowiednie i skuteczne leczenie. Podczas konsultacji tworzy przyjazną i empatyczną atmosferę, aby pacjenci czuli się komfortowo i zaufali mi w pełni.

Kliknij i dowiedz się więcej
Marta Lechowicz-Wilińska Specjalizacja:
Chirurg Plastyczny

Marta Lechowicz-Wilińska

Specjalizacja:
Chirurg Plastyczny

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W latach 2015 – 2022 roku asystent na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Małopolskiego Centrum Oparzeniowo-Plastycznego w Krakowie. W 2021 roku zdała egzamin specjalizacyjny z zakresu chirurgii plastycznej. Od 2022 roku pracuje w Oddziale Chirurgii Ogólnej, Plastycznej i Rekonstrukcyjnej 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką w Krakowie.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń.

Kliknij i dowiedz się więcej
Anita Wikar Specjalizacja:
Kosmetolog

Anita Wikar

Specjalizacja:
Kosmetolog

Specjalizuję się w zabiegach pielęgnacyjnych oraz w terapiach skór problematycznych, trądzikowych, z przebarwieniami i bliznami, a także zabiegach anti-aging.

Jej zabiegi i opiekę nad pacjentami wyróżniają spersonalizowane terapie zabiegowe, które dają jej możliwość łączenia produktów, procedur zabiegowych i dobieranie ich do problemu, z którym boryka się każdy pacjent Stolarska Estetique. Każdy zabieg dobiera indywidualnie do potrzeb skóry pacjenta i jego oczekiwań, tak aby spełnić oczekiwania i pokazać zadowalające efekt.

Kliknij i dowiedz się więcej
Gabriela Łatka Specjalizacja:
Kosmetolog

Gabriela Łatka

Specjalizacja:
Kosmetolog

Kosmetolog z pasji i zamiłowania do najnowocześniejszych procedur poprawiających wygląd skóry. Specjalizuje się zarówno w skutecznych depilacjach laserowych, które wykonywała na wielu urządzeniach medycznych jak i zabiegach kosmetologicznych, które odświeżają wygląd pacjentów Stolarska Estetique.

Kliknij i dowiedz się więcej
Emilia Pawlak Specjalizacja:
Ginekolog

Emilia Pawlak

Specjalizacja:
Ginekolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagielońskiego Collegium Medicum w Krakowie. W Centrum Medycznym Stolarska zajmuje się pacjentami pacjentami ginekologicznymi wymagającymi leczenia zachowawczego jak i operacyjnego oraz poprawia estetykę narządów kobiecych w pełnym zakresie nowoczesnej ginekologii estetycznej.

Nasi pacjenci pokochali ją za empatię, zrozumienie kobiecych potrzeb i komfort w postaci zawsze miłej i ciepłej aury, którą tworzy swoim uśmiechem i zawsze pozytywnym nastawieniem.

POZNAJ OFERTĘ

MEDYCYNA ESTETYCZNA
TU JESTEŚ

Łatwy dojazd i bezpłatny parking

Położenie naszego Centrum Medycznego w samym centrum miasta zapewnia łatwy dojazd. Dodatkowo, budynek centrum medycznego dysponuje własnym dużym parkingiem dla naszych pacjentów. Nasze wnętrza zostały urządzone w elegancki i nowoczesny sposób, aby każdy pacjent czuł się u nas komfortowo i swobodnie. Dysponujemy siedmioma gabinetami, salą konferencyjną oraz przytulną poczekalnią.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego Centrum Medycznego i oddania swojego zdrowia w ręce najlepszych specjalistów. Zadowolony pacjent to dla nas najlepsza nagroda, a filarami naszej działalności są pasja, doświadczenie i zaangażowanie. Nie czekaj i umów się już dziś na wizytę w Centrum Medycznym Stolarska.

PRESSROOM

Pobierz logo:

Stolarska Logo

Dla mediów:

CM Stolarska

600 181 777

kontakt@cmstolarska.pl

Centrum Medyczne Stolarska

SP Z O.O.

ul. Stolarska 3,
33-300 Nowy Sącz

NIP: 7343564668